Otwarcie Parku Handlowego Selgros w Lubinie

Dnia 13 marca odbyło się uroczyste otwarcie Parku Handlowego Selgros w Lubinie, który powstał w wyniku modernizacji istniejącej hali po dawnym Auchan.

Zadanie to było o tyle trudne, że ponad 20-letnia hala, od września 2020 roku pozostawała opuszczona, a jedynie jej część wykorzystywana była jako powierzchnia magazynowa. Tym samym obiekt niszczał a teren dookoła nie był odpowiednio wykorzystywany.

Inwestor - Transgourmet Polska sp. z o.o. - podjął zatem odważną decyzję modernizacji całego obiektu celem przekształcenia go w nowoczesny park handlowy Selgros. Od 14 marca obiekt jest już otwarty dla wszystkich Klientów a tworzą go hurtownia spożywcza Selgros Cash&Carry, market budowlany BricoMarche oraz siłownia i klub fitness JustGym.

Nasza spółka pełniła na tej inwestycji funkcję Inwestora Zastępczego już od etapu początkowego całego zamierzenia. W fazie przygotowawczej podjęliśmy się oceny wszystkich elementów konstrukcji hali wraz z oszacowaniem koniecznych prac rozbiórkowych i naprawczych elementów stałych jak i instalacji, celem dostosowania do aktualnych warunków technicznych w budownictwie. W kolejnym pełniliśmy nadzór jakościowy nad rozbiórkami, nadzór projektowy oraz prowadziliśmy przetargi na wykonawców poszczególnych pakietów robót.

Następnym krokiem była koordynacja wykonywanych prac realizowanych przez firmy zewnętrzne w ramach wydzielonych pakietów robót; reprezentowanie Inwestora, kierownictwo budowy, nadzór inwestorski wszystkich branż; rozwiązywanie wszelkich problemów technicznych i projektowych wraz z opiniowaniem zmian; udział w odbiorach częściowych i odbiorze końcowym inwestycji.

  • +48 61 624 74 55
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wszelkie prawa zastrzeżone KKBud Sp. z o.o.

Wykonane przez: Empressia

  • +48 61 624 74 55
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

All rights reserved by KKBud Sp. z o.o.

Realization: Empressia