Nadzorujemy budowę skate parku w Suchym Lesie

Na zlecenie jednej z najprężniej rozwijających się gmin w Wielkopolsce – Gminy Suchy Las – realizujemy zadanie kompleksowego nadzoru inwestorskiego budowy Skate Parku w Suchym Lesie. Będzie to miejsce rekreacji z przeznaczeniem dla użytkowników deskorolek, rolek, rowerów BMX i hulajnóg a zastosowane ku temu zostaną urządzenia jezdne posadowione na płycie betonowej.

Projekt ten, spośród innych obiektów tego typu, wyróżnia się przede wszystkim aranżacją samego miejsca jak i zastosowaniem nietypowych rozwiązań kolorystycznych. Do budowy wykorzystany zostanie bowiem barwiony na zielono i niebiesko beton a całość otoczona będzie opaską z czerwonej kostki brukowej z elementami małej architektury. Natomiast wewnątrz płyty betonowej powstanie nowatorska donica z zielenią zacieniającą, której boki pełnić będą funkcję przeszkód. Skate Park w takiej formie idealnie wpisuje się w krajobraz parku, na którym realizowany jest szerszy projekt „Centrum Profilaktyki poprzez sport i rekreację”.

Dane techniczne Skate Parku:

  • konstrukcja żelbetowa monolityczna
  • płyta betonowa o powierzchni 1263 m2
  • opaska z kostki brukowej o powierzchni 675 m2

Prace przygotowawcze na budowie już się rozpoczęły a oddanie do użytkowania planowane jest na jesień 2024 roku.

Poniżej poglądowe wizualizacje Skate Parku:

  • +48 61 624 74 55
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wszelkie prawa zastrzeżone KKBud Sp. z o.o.

Wykonane przez: Empressia

  • +48 61 624 74 55
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

All rights reserved by KKBud Sp. z o.o.

Realization: Empressia