Oferujemy kompleksowe zarządzanie projektami inwestycyjnymi
i wspieramy Inwestorów

Profil

Jesteśmy spółką konsultingową działającą na polskim rynku budownictwa kubaturowego, inżynieryjnego i ochrony środowiska. Specjalizujemy się w zarządzaniu inwestycjami w formule Project Management, Inżyniera Kontraktu oraz Inwestora Zastępczego.

Działamy w imieniu i na rzecz Inwestora/Zamawiającego. Nie jesteśmy powiązani z żadnym podmiotem gospodarczym działającym w sektorze inwestycyjnym. Jako niezależny konsultant dbamy o realizację projektu inwestycyjnego zgodnie z regułą 3E, czyli efektywnie, ekonomicznie i etycznie.

Oferujemy kompleksowe zarządzanie projektami inwestycyjnymi i wspieramy Inwestorów na każdym etapie realizacji inwestycji. Przygotowujemy, kierujemy oraz nadzorujemy inwestycje, kontrolujemy koszty, sporządzamy wyceny i wykonujemy audyty.

Historia

Spółkę KKBud, w wyniku potrzeb rynkowych spełniania najwyższych standardów jakościowych podczas realizacji inwestycji, założył Krzysztof Komodziński doświadczony inżynier budownictwa z ponad 30-letnim stażem w branży.

W działalności firmy połączył on wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas realizacji inwestycji z ramienia Generalnego Wykonawcy, jak i Inwestora, co daje gwarancję kierowania i nadzorowania całego procesu budowy w sposób zgodny z najsurowszymi wymogami wiedzy budowlanej.

Zaletą spółki jest brak powiązania kapitałowego z innymi podmiotami rynku budowlanego, którzy mogliby mieć wpływ na nasze postępowanie. Jesteśmy niezależną spółką działającą tylko i wyłącznie w interesie Inwestora. Daje to gwarancję fachowego podejścia i niezależnej realizacji każdego projektu, nastawionej na maksymalizację korzyści Inwestora.

Nasza wiedza i doświadczenie gwarantują

kompleksowe przygotowanie procesu inwestycyjnego,

zabezpieczenie interesów Inwestora związanych z budową,

sprawowanie kontroli zgodności realizacji budowy z jej projektem,

ograniczenie ryzyka nienależytego wykonania robót.

  • +48 61 624 74 55
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wszelkie prawa zastrzeżone KKBud Sp. z o.o.

Wykonane przez: Empressia

  • +48 61 624 74 55
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

All rights reserved by KKBud Sp. z o.o.

Realization: Empressia