Oferujemy kompleksowe zarządzanie projektami inwestycyjnymi
i wspieramy Inwestorów

Kadra

Kadra spółki KKBud to dobrze zorganizowany Zespół Konsultantów Budowlanych, posiadający niezbędne uprawnienia budowlane do pełnienia samodzielnej funkcji technicznej w budownictwie oraz wieloletnią praktykę w realizacji skomplikowanych projektów rożnych branż.

Część naszych Inżynierów posiada również uprawnienia projektowe i wieloletnie doświadczenie w projektowaniu. Jako Zespół realizujemy kontrakty w języku polskim, angielskim oraz niemieckim.

Kadra KKBud to połączenie energii i doświadczenia:

Trzon Zespołu stanowią pracownicy z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej, którzy uczestniczyli w realizacji skomplikowanych projektów bezpośrednio dla Inwestora, jak i Generalnego Wykonawcy.

Kadrę uzupełniają młodzi, energiczni inżynierowie doskonalący swoje umiejętności techniczno-organizacyjne.

Krzysztof Komodziński - założyciel spółki

Krzysztof Komodziński, inżynier budowlany z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży zdobytym w pracy zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Brał udział w realizacji takich projektów jak: Park Handlowy Matarnia w Gdańsku, Centrum Dystrybucji IKEA w Jarostach, Terminal Pasażerski Poznań Ławica, biurowce PGK w Poznaniu, biurowiec AVON w Warszawie, hale Selgros oraz Makro i wielu zakładów przemysłowych na terenie kraju, takich jak m.in.: Nivea w Poznaniu, Faurecia w Gorzowie Wlkp., Sanitec w Kole i Włocławku, Avon w Garwolinie, Zakład nr 4 VW w Swarzędzu.

Związany z Budimexem od 1990 roku: w latach 1990-93 pracował na terenie Niemiec Zachodnich, a od listopada 1993 do marca 2008 w Budimexie Poznań, potem Budimex Dromex, sprawując funkcję Wiceprezesa Zarządu, członka Zarządu – Dyrektora Oddziału Zachodniego.

Od 2008 roku pełnił funkcję Dyrektora Technicznego w firmie PORR Polska, a następnie Wiceprezesa Zarządu w spółce konsultingowej, będąc jednocześnie jej Współwłaścicielem.

Bartosz Komodziński – członek Zarządu, Dyrektor Zarządzający

Członek Zarządu, Dyrektor Zarządzający, który odpowiada za koordynację i jakość pracy wszystkich pracowników na prowadzonych przez spółkę projektach, szkolenie zawodowe a także za nadzór nad przestrzeganiem procedur obowiązujących w spółce na projektach prowadzonych przez KKBud. Absolwent Politechniki Poznańskiej, ukończył Studium Zarządzania Projektami na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu oraz studium IPMA Certification. Posiada uprawnienia budowlane oraz Certificate in Advanced English. Brał udział jako inżynier, Koordynator i Project Manager w realizacji takich projektów jak Bridgestone Poznań, VW Poznań, Saint Gobain w Kole, Fabryka Cadbury w Skarbimierzu, LG Innotek w Kobierzycach, Elektrownia Połaniec, Fabryka papieru Stora Enso, Elektrownia Ostrołęka i Eesti Energia Power Plant w Estonii.

Marek Borowiak – Manager działu branży mechanicznej/inst. sanitarnych

Odpowiada za koordynację działań wszystkich branżystów spółki na etapie przygotowawczym, projektowym jak i realizacyjnym. Absolwent Politechniki Poznańskiej. Posiada uprawnienia projektowo-wykonawcze. W zakresie projektowania sporządził projekty budowlane i wykonawcze m.in. dla budynku Green Point w Poznaniu, hotel Adler w Swarzędzu, ULMA Construction w Poznaniu, Zespół bloków mieszkalnych przy ul. Kopanina w Poznaniu, Zakład Zagospodarowania Odpadów w Koszarówce gm. Grajewo, w Goleniowie, Stargardzie Szczecińskim. Brał udział m.in. w realizacji następujących budów: LOŚ w Poznaniu, stadion Lecha w Poznaniu, Gazoport LNG w Świnoujściu, Kopalnia Ropy Naftowej i Gazu Ziemnego Lubiatów LNG.

Jakub Smoliński – Manager działu branży elektrycznej

Odpowiedzialny za koordynację działań branżystów na każdym etapie realizacji inwestycji w spółce. Absolwent Wydziału Elektrycznego na kierunku Elektrotechnika w specjalności Sieci i Automatyka Elektroenergetyczna. Brał udział w projektowaniu hal magazynowych i produkcyjnych, galerii handlowych a także stacji redukcji gazu, pompowni, lotnisk. Posiada, obok uprawnień projektowo-wykonawczych także świadectwo kwalifikacyjne kategorii D i E. Posiada szerokie doświadczenie w projektowaniu oraz przy realizacji inwestycji.

Katarzyna Wróbel – Commercial Manager

Odpowiedzialna za działania akwizycyjne i obszar handlowy spółki. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, ukończyła także Studium Public Relations na tej uczelni. Od początku pracy zawodowej związana z działami marketingu i rozwoju. Brała udział m.in.: w tworzeniu strategii rozwoju spółek Skarbu Państwa, współtworzyła wizerunek firm zajmując się komunikacją wewnętrzną i zewnętrzną.

Marta Daczyńska - Front Office

Absolwentka Wydziału Europeistyki Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Od początku działalności spółki odpowiedzialna za prawidłowe działanie biura siedziby spółki w Poznaniu w każdym aspekcie, w tym m.in.: organizację pracy, przepływ korespondencji wychodzącej i przychodzącej, tworzenie pism i protokołów dla Zarządu, archiwizacje dokumentacji, kontakt z Klientami, a także za tłumaczenia raportów technicznych dla Klientów zagranicznych na język angielski.

  • +48 61 624 74 55
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wszelkie prawa zastrzeżone KKBud Sp. z o.o.

Wykonane przez: Empressia

  • +48 61 624 74 55
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

All rights reserved by KKBud Sp. z o.o.

Realization: Empressia