Oferujemy kompleksowe zarządzanie projektami inwestycyjnymi
i wspieramy Inwestorów

Kadra

Kadra spółki KKBud to dobrze zorganizowany Zespół Konsultantów Budowlanych, posiadający niezbędne uprawnienia budowlane do pełnienia samodzielnej funkcji technicznej w budownictwie oraz wieloletnią praktykę w realizacji skomplikowanych projektów rożnych branż.

Część naszych Inżynierów posiada również uprawnienia projektowe i wieloletnie doświadczenie w projektowaniu. Jako Zespół realizujemy kontrakty w języku polskim, angielskim oraz niemieckim.

Kadra KKBud to połączenie energii i doświadczenia:

Trzon Zespołu stanowią pracownicy z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej, którzy uczestniczyli w realizacji skomplikowanych projektów bezpośrednio dla Inwestora, jak i Generalnego Wykonawcy.

Kadrę uzupełniają młodzi, energiczni inżynierowie doskonalący swoje umiejętności techniczno-organizacyjne.

Krzysztof Komodziński - założyciel spółki

Krzysztof Komodziński, inżynier budowlany z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży zdobytym w pracy zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Brał udział w realizacji takich projektów jak: Park Handlowy Matarnia w Gdańsku, Centrum Dystrybucji IKEA w Jarostach, Terminal Pasażerski Poznań Ławica, biurowce PGK w Poznaniu, biurowiec AVON w Warszawie, hale Selgros oraz Makro i wielu zakładów przemysłowych na terenie kraju, takich jak m.in.: Nivea w Poznaniu, Faurecia w Gorzowie Wlkp., Sanitec w Kole i Włocławku, Avon w Garwolinie, Zakład nr 4 VW w Swarzędzu.

Związany z Budimexem od 1990 roku: w latach 1990-93 pracował na terenie Niemiec Zachodnich, a od listopada 1993 do marca 2008 w Budimexie Poznań, potem Budimex Dromex, sprawując funkcję Wiceprezesa Zarządu, członka Zarządu – Dyrektora Oddziału Zachodniego.

Od 2008 roku pełnił funkcję Dyrektora Technicznego w firmie PORR Polska, a następnie Wiceprezesa Zarządu w spółce konsultingowej, będąc jednocześnie jej Współwłaścicielem.

Bartosz Komodziński – członek Zarządu, Dyrektor Zarządzający

Członek Zarządu, Dyrektor Zarządzający, który odpowiada za koordynację i jakość pracy wszystkich pracowników na prowadzonych przez spółkę projektach, szkolenie zawodowe a także za nadzór nad przestrzeganiem procedur obowiązujących w spółce na projektach prowadzonych przez KKBud. Absolwent Politechniki Poznańskiej, ukończył Studium Zarządzania Projektami na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu oraz studium IPMA Certification. Posiada uprawnienia budowlane oraz Certificate in Advanced English. Brał udział jako inżynier, Koordynator i Project Manager w realizacji takich projektów jak Bridgestone Poznań, VW Poznań, Saint Gobain w Kole, Fabryka Cadbury w Skarbimierzu, LG Innotek w Kobierzycach, Elektrownia Połaniec, Fabryka papieru Stora Enso, Elektrownia Ostrołęka i Eesti Energia Power Plant w Estonii.

Joanna Sosnowska – Branch Manager, Dyrektor Techniczny

Odpowiedzialna za działalność spółki w Oddziale Warszawskim. Absolwentka studiów budowlanych o specjalizacji Konstrukcje Budowlane i Inżynierskie na Politechnice Białostockiej, posiada uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej. Pracowała jako Kierownik Projektu oraz Inspektor Nadzoru przy takich budowach jak m.in.: fabryka Aryzta w Grodzisku Mazowieckim, hala Selgros w Piasecznie, II etap budowy Centrum Sportowo- Rehabilitacyjnego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego przy ul. Księcia Trojdena w Warszawie, kompleks biurowo- hotelowy EUROCENTRUM w Warszawie czy hale firmy dr Oetker w Płocku.

Mikołaj Nadolny - Dyrektor Techniczny

Odpowiada za koordynację i realizację prowadzonych przez spółkę projektów. Absolwent Politechniki Poznańskiej oraz Universidad de Granada na kierunku Budownictwo, w specjalności Konstrukcje Budowlane i Inżynierskie. Posiada uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno- budowlanej. W KKBud od 2013 roku. Brał udział, jako Koordynator, Kierownik budowy, Inspektor Nadzoru, Project Manager, w realizacji m. in. budowy Selgros Cash&Carry w Lublinie, Piasecznie, Warszawie, Poznaniu, Centrum logistycznego TransGourmet w Ożarowie Mazowieckim, Biurowca Młyńska 12 w Poznaniu; przebudowy Ikea Poznań, Centrum Handlowe Avenida Poznań. 

Katarzyna Wróbel – Commercial Manager

Odpowiedzialna za działania akwizycyjne i obszar handlowy spółki. Jakość przygotowania oferty i rozpoznanie rynku to domena jej zespołu. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, ukończyła także Studium Public Relations na tej uczelni. Od początku pracy zawodowej związana z działami marketingu i rozwoju. Brała udział m.in.: w tworzeniu strategii rozwoju spółek Skarbu Państwa, współtworzyła wizerunek firm zajmując się komunikacją wewnętrzną i zewnętrzną.

Marek Borowiak – Manager działu branży mechanicznej/inst. sanitarnych

Odpowiada za koordynację działań wszystkich branżystów spółki na etapie przygotowawczym, projektowym jak i realizacyjnym. Absolwent Politechniki Poznańskiej. Posiada uprawnienia projektowo-wykonawcze. W zakresie projektowania sporządził projekty budowlane i wykonawcze m.in. dla budynku Green Point w Poznaniu, hotel Adler w Swarzędzu, ULMA Construction w Poznaniu, Zespół bloków mieszkalnych przy ul. Kopanina w Poznaniu, Zakład Zagospodarowania Odpadów w Koszarówce gm. Grajewo, w Goleniowie, Stargardzie Szczecińskim. Brał udział m.in. w realizacji następujących budów: LOŚ w Poznaniu, stadion Lecha w Poznaniu, Gazoport LNG w Świnoujściu, Kopalnia Ropy Naftowej i Gazu Ziemnego Lubiatów LNG.

Adam Sokołowski – Manager działu branży elektrycznej

Odpowiedzialny za koordynację działań branżystów na każdym etapie realizacji inwestycji w spółce. Absolwent wydziału elektrotechniki Politechniki Lubelskiej. Posiada szerokie doświadczenie projektowe i wykonawcze. Zdobył uprawnienia elektryczne wykonawcze oraz uprawnienia SEP w kategorii E i D powyżej 1kV. Brał udział w takich budowach jak m.in.: Centrum Handlowe Posnania, Centrum Handlowe Promenda i Wileńska w Warszawie czy Tarasy Zamkowe w Lublinie.

  • +48 61 624 74 55
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wszelkie prawa zastrzeżone KKBud Sp. z o.o.

Wykonane przez: Empressia

  • +48 61 624 74 55
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

All rights reserved by KKBud Sp. z o.o.

Realization: Empressia