Nowe zlecenie od Kompanii Domowej

Z początkiem kwietnia bieżącego roku podpisaliśmy nową umowę z Inwestorem – Kompanią Domową. Zadaniem naszej spółki jest pełnienie funkcji Construction Project Managera wraz z wielobranżowym nadzorem inwestorskim przy budowie budynku mieszkalnego wielorodzinnego Biały Dom przy ul. Światowida w Warszawie. Inwestycja w Warszawie to budynek mieszkalny wielorodzinny z usługami i miejscami parkingowymi w parterze, dwukondygnacyjnym garażem podziemnym, wewnętrzną instalacją gazową oraz infrastrukturą techniczną (zewn. i wew.). Budynek będzie posiadał kolejno 7 kondygnacji (część niska) i 16 kondygnacji nadziemnych (część wysoka). W budynku zaplanowano 174 mieszkania o metrażach od 30 m2 do 87 m2, każde z balkonem, loggią lub tarasem.

KKBud na zlecenie Zamawiającego pełni na tej budowie funkcję Construction Project Managera wraz z wielobranżowym nadzorem inwestorskim.

To już kolejne zadanie jakie realizujemy dla Kompanii Domowej. Przypomnijmy, że współpracowaliśmy już przy takich budowach jak Kamienica Wolska czy budynek mieszkalny Na Bemowie, a obecnie przy budowie budynku mieszkalnego wielorodzinnego „Kompas Targówek” przy ulicy Wejherowskiej w Warszawie.

 

 

  • +48 61 624 74 55
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wszelkie prawa zastrzeżone KKBud Sp. z o.o.

Wykonane przez: Empressia

  • +48 61 624 74 55
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

All rights reserved by KKBud Sp. z o.o.

Realization: Empressia