Zakończono budowę magazynu MAERSK w Mszczonowie

Zakończyła się budowa zeroemisyjnego  magazynu farmaceutycznego w Mszczonowie dla firmy MAERSK. Na tej inwestycji prowadziliśmy usługi Project Management’u w tym m.in.:  procedurę przetargową wyboru Generalnego Wykonawcy (przygotowanie procedur przetargowych, zebranie i analiza ofert, udział w negocjacjach z Inwestorem, rekomendacja wyboru), nadzór projektowy, Kierownictwo projektu wraz ze sprawowaniem nadzoru inwestorskiego branży budowlanej, drogowej, mechanicznej, elektrycznej, obsługę i udział w odbiorze końcowym, kontrolę kosztów.

Na terenie inwestycji powstały: hala magazynowa z aneksami socjalno-biurowymi, wolnostojący budynek biurowy, portiernia, budynek pompowni oraz place manewrowe wraz z miejscami postojowymi. Inwestycja ta projektowana była w oparciu o najnowsze rozwiązania z zakresu ekologii celem ograniczenia emisji CO2 takimi jak:

  1. Stale kontrolowana temperatura oraz wilgotność.
  2. Prąd produkowany przez 1-megawatową instalację fotowoltaiczną.
  3. Powietrzna pompa ciepła.
  4. Odpowiednia izolacyjność wszystkich przegród zapewniająca niespotykaną w skali kraju bezwładność i energooszczędność obiektu.

Link do filmu - MAERSK film

Poniżej zdjęcia gotowego obiektu:

  • +48 61 624 74 55
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wszelkie prawa zastrzeżone KKBud Sp. z o.o.

Wykonane przez: Empressia

  • +48 61 624 74 55
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

All rights reserved by KKBud Sp. z o.o.

Realization: Empressia