Realizujemy kolejny kontrakt wspólnie z Castorama Polska

Od listopada 2020 roku świadczymy usługi monitoringu i doradztwa technicznego przy budowie sklepu wielkopowierzchniowego Castorama w kompleksie Retail Park w lokalizacji Lipnik koło Stargardu. Prace wykonujemy na zlecenie Castorama Polska, z którą współpracowaliśmy już przy realizacji obiektu Castorama w Parku Handlowym w Siedlcach.

Budynek Castoramy w Lipniku zaprojektowano jako wolnostojący, bez podpiwniczenia, na większości powierzchni jednokondygnacyjny. Dwie kondygnacje nadziemne zlokalizowano w części frontowej budynku w strefie socjalno - biurowej. Powierzchnia użytkowa będzie wynosić: 10 190 m2. Sala sprzedaży, zlokalizowana centralnie, stanowi zasadniczą część budynku i otoczona jest. W budynku wydzielono także magazyn, strefę dostaw oraz pergolę, będącą przedłużeniem strefy sprzedaży w czasie letnim.

Obecnie na budowie trwa montaż słupów i podwalin prefabrykowanych, wykonywana jest także kanalizacja deszczowa zewnętrzna.

Nowy sklep w Lipniku ma zostać otwarty pod koniec tego roku.

Poniżej najnowsza relacja zdjęciowa z budowy:

  • +48 61 624 74 55
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wszelkie prawa zastrzeżone KKBud Sp. z o.o.

Wykonane przez: Empressia

  • +48 61 624 74 55
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

All rights reserved by KKBud Sp. z o.o.

Realization: Empressia