KKBud koordynatorem projektów parków handlowych Shopp.City

KKBud na zlecenie spółki SentTo sprawuje funkcję Koordynatora Projektowego podczas przygotowania wielobranżowych projektów dla parków handlowych Shopp.City w Gorzowie Wielkopolskim oraz Słupsku.

Inwestorem jest SHOPP.CITY S.A., tworząca nowoczesne parki handlowe, miejsca codziennych zakupów i spotkań, które na stałe wpisują się w krajobraz handlowy dużych aglomeracji miejskich oraz okolicznych miejscowości.

Charakterystyka:

  • Słupsk - park handlowy o powierzchni 7 926 m2 z parkingiem naziemnym zapewniającym 294 miejsca parkingowe zlokalizowany pomiędzy ulicami Szczecińską, Grottgera i Krzywoustego na działkach o łącznej powierzchni 65 688 m2.
  • Gorzów Wielkopolski - park handlowy o powierzchni całkowitej 22 223 m2 z parkingiem przy obiekcie zapewniającym 876 miejsc parkingowych zlokalizowany przy ulicy Walczaka.

Zakres prac monitoringu i usług koordynacji KKBud obejmuje trzy etapy tj. fazę wstępną, fazę projektu koncepcyjnego i komercjalizacji oraz fazę projektu budowlanego i przygotowania dokumentów do decyzji pozwolenia na budowę.

  • +48 61 624 74 55
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wszelkie prawa zastrzeżone KKBud Sp. z o.o.

Wykonane przez: Empressia

  • +48 61 624 74 55
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

All rights reserved by KKBud Sp. z o.o.

Realization: Empressia