Otwarcie Selgrosa w Siedlcach

Dnia 26 marca otwarto halę Selgros Cash&Carry w podsiedleckich Białkach (na terenie Parku Handlowego Siedlce). Jest to nowoczesny i ekologiczny obiekt oferujący artykuły spożywczo-przemysłowe, aczkolwiek w mniejszym formacie niż dotychczasowe hale Inwestora. Selgros Cash&Carry przeznaczony jest dla Klienta indywidualnego, sklepów, mniejszych hurtowni, a także dla biznesu HoReCa czyli gastronomii, cateringu oraz hotelarstwa.

Z ekologicznych rozwiązań można wymienić między innymi samowystarczalność budynku pod względem cieplnym  ( ciepło oraz ciepłą wodę uzyskano poprzez odzysk ciepła z instalacji chłodniczej, dzięki czemu w obiekcie nie ma kotłowni, przyłącza cieplnego czy jakiegokolwiek innego zewnętrznego źródła) czy stanowiska do ładowania samochodów elektrycznych.

Nasza spółka wspierała Inwestora od etapu opracowania harmonogramu realizacji inwestycji poprzez fazę przetargową, kierowanie budową, prowadzenie nadzoru inwestorskiego, finalnie doprowadzając do końcowego odbioru inwestycji.

Mimo obecnie panujących obostrzeń związanych z koronawirusem, Inwestorowi udało się w sposób bezpieczny, zarówno dla Klientów jak i pracowników, promocyjnie zorganizować otwarcie obiektu, dzięki zachowaniu odpowiednich procedur wewnątrz sklepu jak i na parkingu.

Galeria zdjęć, przed otwarciem:

  • +48 61 624 74 55
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wszelkie prawa zastrzeżone KKBud Sp. z o.o.

Wykonane przez: Empressia

  • +48 61 624 74 55
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

All rights reserved by KKBud Sp. z o.o.

Realization: Empressia